SiteHeart

Форум Украинских Аэродизайнеров

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Обсуждения » Фото » Фольгований шар - серце вензель
Фольгований шар - серце вензель
SelesДата: Вторник, 15.05.2012, 16:22 | Сообщение # 1
Оформитель-советчик
Группа: Проверенные
Хмельницкий
Сообщений: 52
Репутация: 0
Статус: Offline
На просторах інету знайшла такі собі симпатичні фото сердець вензелів компанії Betallic (США), розміри 80 х 70 см. Дуже сподобались, де такі можна придбати на Україні? Можливо хтось їх і використовує в своїх оформленях, поділіться досвідом, чи вигідно, чи ходова позиція. Фото вензелів.
Прикрепления: 5590825.jpg (140.6 Kb) · 1332898.jpg (153.4 Kb)


Сообщение отредактировал Seles - Вторник, 15.05.2012, 16:24
 
ЭльфДата: Вторник, 15.05.2012, 16:43 | Сообщение # 2
оформитель района
Группа: Проверенные
Кривой Рог
Сообщений: 110
Репутация: 1
Статус: Offline
Я на Украине не встречала,но сердца классные в нете поищите видела пару стоек с такими сердцами.

www.chudo-shar.com.ua
 
babboonДата: Среда, 16.05.2012, 09:05 | Сообщение # 3
Опытный Оформитель
Группа: Проверенные
Львов
Сообщений: 89
Репутация: 4
Статус: Offline
немає у нас бетталіка, як і багато чого іншого немає. я стикнувся з бідою, коли конкуренти крадуть з інтернету європейські і американські фотки і кажуть, що зроблять аналогічне, хоч у нас неможливо придбати 90% матеріалу. причому на сайті значиться, що оформолення наші умільці готові зробити втричі дешевше, ніж коштує сам матеріал. на фоні таких привабливих штук мій сайт виглядає, як доісторичний, хоча авторитетно можу заявити, що у львові багато моїх робіт не повторить ніхто...
єдине, що ми можемо зробити, щоб україну вважали за країну аеродизайну, - переходити на якісніший і дорожчий матеріал і зацікавлювати гуртовиків свіжими вигодами. якщо ж серед засобів конкуренції у нас і надалі залишатиметься як основна зброя демпінг, то не бачити нам ні бетталіка, ні СTI ні багатьох інших марок, про які я навіть не знаю...
 
Да-Да111Дата: Среда, 16.05.2012, 09:21 | Сообщение # 4
Оформитель планеты
Группа: Проверенные
Харьков
Сообщений: 1105
Репутация: 12
Статус: Offline
Quote (babboon)
немає у нас бетталіка, як і багато чого іншого немає. я стикнувся з бідою, коли конкуренти крадуть з інтернету європейські і американські фотки і кажуть, що зроблять аналогічне, хоч у нас неможливо придбати 90% матеріалу. причому на сайті значиться, що оформолення наші умільці готові зробити втричі дешевше, ніж коштує сам матеріал. на фоні таких привабливих штук мій сайт виглядає, як доісторичний, хоча авторитетно можу заявити, що у львові багато моїх робіт не повторить ніхто...
єдине, що ми можемо зробити, щоб україну вважали за країну аеродизайну, - переходити на якісніший і дорожчий матеріал і зацікавлювати гуртовиків свіжими вигодами. якщо ж серед засобів конкуренції у нас і надалі залишатиметься як основна зброя демпінг, то не бачити нам ні бетталіка, ні СTI ні багатьох інших марок, про які я навіть не знаю...

У нас как бы анаграму еще мало кто может себе позволить, так что думаю, это не в ближайшем будущем


Я здесь, что бы всех надуть!

www.idea.kh.ua/

Йа Вконтакте
 
ЭльфДата: Среда, 16.05.2012, 14:53 | Сообщение # 5
оформитель района
Группа: Проверенные
Кривой Рог
Сообщений: 110
Репутация: 1
Статус: Offline
У Анаграм есть немного похожие сердца-их купить вполне реально.К примеру вот такие.
Прикрепления: 2325665.jpg (145.5 Kb)


www.chudo-shar.com.ua
 
Форум » Обсуждения » Фото » Фольгований шар - серце вензель
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: